Tepelné čerpadlo HomeAir Inverter

  Hi-Tech vnútorný kompakt s inverterovým kompresorom

  HomeAir predstavuje unikátne kompaktné tepelné čerpadlo vzduch-voda, určené pre umiestnenie v technickej miestnosti. Vnútorná inštalácia nenarušuje vzhľad ani priestor v okolí vykurovaného domu a úplne eliminuje vonkajší hluk. Kompaktné rozmery a nízka hmotnosť jednotky je zárukou nielen pohodlnej manipulácie, ale aj rýchlej a nenáročnej montáže.

  Mimoriadne vyspelý systém riadenia plynule reguluje výkon rotačného BLDC kompresora, riadi otáčky radiálneho DC ventilátora a mení výkon vstavaného obehového čerpadla vykurovacej vody tak, že je zabezpečená veľmi vysoká hodnota a stabilita vykurovacieho faktoru vo všetkých prevádzkových podmienkach. HomeAir reprezentuje novinku vo výrobnom sortimente, ktorá obsahuje všetky prednosti tepelných čerpadiel MasterTherm: spoľahlivosť, vysokú účinnosť, najmodernejšiu technológiu a účelnú konštrukciu. Systém je ideálny pre vykurovanie a chladenie objektov s tepelnou stratou až 8 kW.

  Model Výkon (kW) Cena (Kč) Obj. číslo
  HomeAir-BA22I-2013I 3-8 151 900 1BA22I-1
  Výkonové parametre uvedené za podmienok A7W35, ceny v Kč bez DPH, platné od 1. 4. 2012
  Katalóg a cenník tepelných čerpadiel Master Therm 2013/2014 Stiahnuť
  Technické listy pre tepelné čerpadlo si môžete stiahnuť tu.

  Štandardná výbava HomeAir Inverter

  • pripojovací rám pre zabudovanie do steny + žalúzie
  • izolovaná flexihadica 315 mm/m
  • potrubie plechové 315 mm /m
  • vonkajšie vyústenie 315 mm

  Získajte presnú kalkuláciu do 48 hodín zadarmo

  Presný výpočet úspor a návratnosti, vrátane kompletnej technickej a cenovej ponuky, získate zadarmo. Stačí vyplniť jednoduchý formulár.


  Získať kalkuláciu bezplatne

  Ovládanie prostredníctvom internetu, mobilu a tabletu

  Všetky tepelné čerpadlá Master Therm je možné pripojiť k internetu. Každý užívateľ má preto možnosť sledovať a ovládať tepelné čerpadlo z webu, iPadu alebo mobilu. Vyskúšajte si ovládanie tepelného čerpadla online.

  Ovládanie cez internet

  Až 7 rokov záruka na celé tepelné čerpadlo

  Jednotky pripojené k internetu má servisný tím pod trvalým dohľadom a vďaka tomu je na tieto tepelné čerpadlá poskytovaná nadštandardná 7-ročná záručná doba.


  Záruka Master Therm

  Technológia EEV

  V oblasti tepelných čerpadiel je po zavedení scroll kompresorov elektronický expanzný ventil najväčšou technickou inováciou poslednej doby. Elektronicky riadený expanzný ventil (EEV) posúva tepelné čerpadlo o niekoľko tried vyššie. Zvyšuje jeho účinnosť (vykurovací faktor), prevádzkovú spoľahlivosť i dobu životnosti zariadenia.

  Viac o EEV

  Partnerská sekce


  Po přihlášení se Vám zobrazí partnerská sekce vpravo nahoře. Pokud nemáte údaje pro přístup, kontaktujte nás na info@mastertherm.cz.

  Online ovládání tepelného čerpadla


  Uživatelské jméno je Váš email. V případě, že jste zapoměli svoje heslo, můžete si jej nechat vygenerovat a poslat na email zde.