Tepelné čerpadlo EasyMaster

  Ultratiché čerpadlo pre váš dom

  Tepelné čerpadlo vzduch-voda s vynikajúcim pomerom cena/výkon, vhodné pre vykurovanie rodinných domov do tepelnej straty cca 18 kW, s požiadavkou na veľmi tichú prevádzku.

  V tomto prípade ide o osvedčenú split (delenú) konštrukciu tepelného čerpadla. Vonkajšia jednotka, pozostávajúca z ultratichého ventilátora a výparníka, je umiestnená vo vonkajšom prostredí (na stene, streche rodinného domu, na záhrade, …) Vynikajúce hlukové parametre vonkajšej jednotky umožňujú tepelné čerpadlo EasyMaster využiť a umiestniť i v hustej zástavbe.

  V kotolni (v strojovni) je umiestnená vnútorná jednotka s kompresorom a všetkými ďalšími komponentmi. Vynikajúcu a vysokú pracovnú účinnosť tepelného čerpadla zabezpečuje kompresor Sanyo s veľmi tichým chodom a digitálne riadený expanzný ventil.

  Digitálny ekvitermný systém MaR Carel maximálne efektívne, automaticky a pre užívateľov komfortne ovláda celkový chod tepelného čerpadla – digitálne riadi expanzný ventil, rozmrazovací režim, kaskádovité spínanie bivalentného elektrokotla, atď.

  Logo InjectionNové, moderné elektronicky riadené vstrekovanie chladiva podstatne zlepšuje vykurovací faktor pri rôznych teplotách a tým i celkovú ekonomiku prevádzky. V porovnaní so štandardne používanými expanznými ventilmi ide o tak veľký rozdiel, ako asi medzi karburátorom a elektronicky riadeným vstrekovaním paliva v autách.


  Model Výkon (kW) Cena (Kč) Obj. číslo
  EasyMaster-26Z 10.6 9 335 1EM26Z-1
  EasyMaster-30Z 12.2 9 595 1EM30Z-1
  EasyMaster-37Z 15.4 10 170 1EM37Z-1
  EasyMaster-60Z 24.4 14 760 1EM60Z-1
  EasyMaster-75Z 30.8 15 490 1EM75Z-1
  Výkonové parametre uvedené za podmienok A7W35. Ceny v EUR s DPH, platné od 1. 4. 2018
  Katalóg a cenník tepelných čerpadiel Master Therm 2018/2019 Stiahnuť
  Technické listy pre tepelné čerpadlo si môžete stiahnuť tu.

  Štandardná výbava EasyMaster

  • scroll kompresor Sanyo
  • ekvitermná regulácia
  • digitálne riadený expanzný ventil v štandardnom prevedení
  • vstavaný elektrokotol
  • obehové čerpadlo vykurovacieho okruhu
  • rám vnútornej a vonkajšej jednotky z eloxovaných hliníkových profilov s antikoróznou úpravou
  • ultratichý chod vonkajšej aj vnútornej jednotky
  • možnosť výberu vonkajšej jednotky – vertikálna s konzolou alebo vertikálna a horizontálna na nožičkách
  • ekologické chladivo R407C

  Získajte presnú kalkuláciu do 48 hodín zadarmo

  Presný výpočet úspor a návratnosti, vrátane kompletnej technickej a cenovej ponuky, získate zadarmo. Stačí vyplniť jednoduchý formulár.


  Získať kalkuláciu bezplatne

  Ovládanie prostredníctvom internetu, mobilu a tabletu

  Všetky tepelné čerpadlá Master Therm je možné pripojiť k internetu. Každý užívateľ má preto možnosť sledovať a ovládať tepelné čerpadlo z webu, iPadu alebo mobilu. Vyskúšajte si ovládanie tepelného čerpadla online.

  Ovládanie cez internet

  Až 7 rokov záruka na celé tepelné čerpadlo

  Jednotky pripojené k internetu má servisný tím pod trvalým dohľadom a vďaka tomu je na tieto tepelné čerpadlá poskytovaná nadštandardná 7-ročná záručná doba.


  Záruka Master Therm

  Technológia EEV

  V oblasti tepelných čerpadiel je po zavedení scroll kompresorov elektronický expanzný ventil najväčšou technickou inováciou poslednej doby. Elektronicky riadený expanzný ventil (EEV) posúva tepelné čerpadlo o niekoľko tried vyššie. Zvyšuje jeho účinnosť (vykurovací faktor), prevádzkovú spoľahlivosť i dobu životnosti zariadenia.

  Viac o EEV

  Partnerská sekce


  Po přihlášení se Vám zobrazí partnerská sekce vpravo nahoře. Pokud nemáte údaje pro přístup, kontaktujte nás na info@mastertherm.cz.

  Online ovládání tepelného čerpadla


  Uživatelské jméno je Váš email. V případě, že jste zapoměli svoje heslo, můžete si jej nechat vygenerovat a poslat na email zde.