Tepelné čerpadlo BoxAir

  Kompaktné čerpadlo za skvelú cenu

  Kompaktné prevedenie, vďaka atraktívnej cene ideálne pre nízkoenergetické, zateplené domy a novostavby. Držiteľ ocenenia Grand Prix For Arch 2007 a Čestného uznania Aqua Therm 2007. Vyžaduje minimálne priestorové nároky na strojovňu vo vnútorných priestoroch rodinného domu.

  Tepelné čerpadlo BoxAir je veľmi účinným, ekonomickým zdrojom vykurovania a ohrevu teplej vody pre rodinné domy, chaty alebo chalupy, s tepelnou stratou od cca 6 kW vyššie. Vďaka jeho cene je tiež vhodným zdrojom pre vykurovanie nízkoenergetických domov.

  Jednodielna konštrukcia z nerezových materiálov umožňuje umiestniť celú technológiu úplne mimo domu, takže nezaberie žiadne miesto v interiéri. Vďaka veľmi tichým ventilátorom a scroll kompresorom je možné tepelné čerpadlo inštalovať i v hustej zástavbe, bez obťažovania susedov. Inovovaná celá výkonová rada je osadená DC ventilátormi s elektronickou reguláciou otáčok.

  Tepelné čerpadlo BoxAir sa pripojí pomocou izolovaných rúrok priamo k vykurovaciemu systému (plneného nemrznúcou zmesou), alebo sa zapojí k akumulačnej nádobe (zapojenie, ktoré umožňuje ohrev TÚV), takže jeho inštalácia je veľmi jednoduchá a lacná.

  Nízka obstarávacia cena kompletnej inštalácie zaručuje krátku dobu návratnosti investície i v prípade domov s menšou tepelnou stratou.

  Preverené a odskúšané kvalitné diely umožňujú poskytnúť na tepelné čerpadlo BoxAir štandardnú záručnú dobu 36 mesiacov, s možnosťou jej predĺženia až na 7 rokov.

  Model Výkon (kW) Cena (Kč) Obj. číslo
  BoxAir-22Z 8.2 7 150 1BA22Z-1
  BoxAir-26Z 10.6 8 220 1BA26Z-1
  BoxAir-30Z 12.2 8 470 1BA30Z-1
  BoxAir-37Z 15.4 8 880 1BA37Z-1
  BoxAir-45Z 18.2 9 390 1BA45Z-1
  Výkonové parametre uvedené za podmienok A7W35. Ceny v EUR s DPH, platné od 1. 4. 2018
  Katalóg a cenník tepelných čerpadiel Master Therm 2018/2019 Stiahnuť
  Technické listy pre tepelné čerpadlo si môžete stiahnuť tu.

  Štandardná výbava BoxAir

  • grafický priestorový terminál pAD s kompenzáciou teploty ekvitermnej krivky
  • nízkohlučné ventilátory DC s reguláciou otáčok
  • ekvitermný systém MaR Carel
  • vstavaný elektrokotol a obehové čerpadlo
  • elektronicky riadený expanzný ventil

  Získajte presnú kalkuláciu do 48 hodín zadarmo

  Presný výpočet úspor a návratnosti, vrátane kompletnej technickej a cenovej ponuky, získate zadarmo. Stačí vyplniť jednoduchý formulár.


  Získať kalkuláciu bezplatne

  Ovládanie prostredníctvom internetu, mobilu a tabletu

  Všetky tepelné čerpadlá Master Therm je možné pripojiť k internetu. Každý užívateľ má preto možnosť sledovať a ovládať tepelné čerpadlo z webu, iPadu alebo mobilu. Vyskúšajte si ovládanie tepelného čerpadla online.

  Ovládanie cez internet

  Až 7 rokov záruka na celé tepelné čerpadlo

  Jednotky pripojené k internetu má servisný tím pod trvalým dohľadom a vďaka tomu je na tieto tepelné čerpadlá poskytovaná nadštandardná 7-ročná záručná doba.


  Záruka Master Therm

  Technológia EEV

  V oblasti tepelných čerpadiel je po zavedení scroll kompresorov elektronický expanzný ventil najväčšou technickou inováciou poslednej doby. Elektronicky riadený expanzný ventil (EEV) posúva tepelné čerpadlo o niekoľko tried vyššie. Zvyšuje jeho účinnosť (vykurovací faktor), prevádzkovú spoľahlivosť i dobu životnosti zariadenia.

  Viac o EEV

  Partnerská sekce


  Po přihlášení se Vám zobrazí partnerská sekce vpravo nahoře. Pokud nemáte údaje pro přístup, kontaktujte nás na info@mastertherm.cz.

  Online ovládání tepelného čerpadla


  Uživatelské jméno je Váš email. V případě, že jste zapoměli svoje heslo, můžete si jej nechat vygenerovat a poslat na email zde.