Tepelné čerpadlo BoxAir Inverter

  Kompaktné čerpadlo za skvelú cenu

  Nové kompaktné tepelné čerpadlo vzduch-voda s plynulou reguláciou vykurovacieho výkonu pomocou frekvenčného meniča. Kompresor Inverter znižuje spotrebu energie až o 30%. Tepelné čerpadlo získalo hlavnú cenu Grand Prix For Arch 2009 a Zlatú medailu za najlepší exponát Aqua Therm 2009.

  V porovnaní so štandardným zariadením prináša inverterová technológia množstvo výhod. Výkon kompresora sa automaticky prispôsobuje aktuálnej tepelnej potrebe objektu. Znižuje sa počet štartov a vypnutí kompresora, ktoré majú pomerne veľký vplyv na spotrebu elektrickej energie a na životnosť zariadenia. Vo väčšine prípadov odpadá potreba zaobstarania akumulačnej nádoby, prípadne sa jej veľkosť výrazne zredukuje, čo šetrí priestor v kotolni i náklady na inštaláciu. Požadovaná teplota v klimatizovanej miestnosti je udržiavaná presnejšie a stabilnejšie.

  BoxAir Inverter je navyše vybavený DC ventilátorom s reguláciou otáčok a elektronickým vstrekovaním chladiva, vďaka čomu zariadenie pracuje o ďalších 10% efektívnejšie ako bežné tepelné čerpadlo. Jeho ďalšími prioritami je tichšia prevádzka a nižšia tvorba námrazy.

  Záruka až sedem rokov a možnosť diagnostiky prostredníctvom internetu sú samozrejmosťou. BoxAir-30I-2010 je vhodný pre objekty s tepelnou stratou od 8 do 14 kW.

  Model Výkon (kW) Cena (EUR) Obj. číslo
  BoxAir-22I 2-7 7 660 1BA22I-1
  BoxAir-26I 3-9 7 960 1BA26I-1
  BoxAir-30I 5-12 9 390 1BA30I-1
  BoxAir-37I 5-17 9 960 1BA37I-1
  BoxAir-45I 7-22 10 470 1BA45I-1
  BoxAir-60I 10-35 15 670 1BA60I-1
  Výkonové parametre uvedené za podmienok A7W35. Ceny v EUR s DPH, platné od 1. 4. 2018
  Katalóg a cenník tepelných čerpadiel Master Therm 2013/2014 Stiahnuť
  Technické listy pre tepelné čerpadlo si môžete stiahnuťtu.

  Štandardná výbava BoxAir Inverter

  • priestorový prístroj pAD
  • nízkohlučné ventilátory DC s reguláciou otáčok
  • ekvitermný systém MaR Carel
  • regulácia kúrenia + TÚV
  • vstavaný elektrokotol a obehové čerpadlo
  • elektronicky riadený expanzný ventil

  Získajte presnú kalkuláciu do 48 hodín zadarmo

  Presný výpočet úspor a návratnosti, vrátane kompletnej technickej a cenovej ponuky, získate zadarmo. Stačí vyplniť jednoduchý formulár.


  Získať kalkuláciu bezplatne

  Ovládanie prostredníctvom internetu, mobilu a tabletu

  Všetky tepelné čerpadlá Master Therm je možné pripojiť k internetu. Každý užívateľ má preto možnosť sledovať a ovládať tepelné čerpadlo z webu, iPadu alebo mobilu. Vyskúšajte si ovládanie tepelného čerpadla online.

  Ovládanie cez internet

  Až 7 rokov záruka na celé tepelné čerpadlo

  Jednotky pripojené k internetu má servisný tím pod trvalým dohľadom a vďaka tomu je na tieto tepelné čerpadlá poskytovaná nadštandardná 7-ročná záručná doba.


  Záruka Master Therm

  Technológia EEV

  V oblasti tepelných čerpadiel je po zavedení scroll kompresorov elektronický expanzný ventil najväčšou technickou inováciou poslednej doby. Elektronicky riadený expanzný ventil (EEV) posúva tepelné čerpadlo o niekoľko tried vyššie. Zvyšuje jeho účinnosť (vykurovací faktor), prevádzkovú spoľahlivosť i dobu životnosti zariadenia.

  Viac o EEV

  Partnerská sekce


  Po přihlášení se Vám zobrazí partnerská sekce vpravo nahoře. Pokud nemáte údaje pro přístup, kontaktujte nás na info@mastertherm.cz.

  Online ovládání tepelného čerpadla


  Uživatelské jméno je Váš email. V případě, že jste zapoměli svoje heslo, můžete si jej nechat vygenerovat a poslat na email zde.