Technológie

  Ovládanie cez internet

  Všetky tepelné čerpadlá Master Therm je možné veľmi jednoducho ovládať pomocou akéhokoľvek počítača z ľubovoľného miesta na zemi. To je výnimočný a ojedinelý komfort nielen pre užívateľa, ktorý zároveň umožňuje servisnému technikovi aj okamžitý prehľad o situácii.


  Elektronický expanzný ventil

  Elektronicky riadený expanzný ventil (EEV) posúva tepelné čerpadlo o niekoľko tried vyššie. Zvyšuje jeho účinnosť (vykurovací faktor), prevádzkovú spoľahlivosť a dobu životnosti zariadenia. Spoločnosť MasterTherm pracuje s elektronickým vstrekovaním chladiva už niekoľko rokov, patrí k lídrom, ktorí využívajú túto technológiu a súčasne ju neustále zdokonaľuje.


  Technológia Inverter

  Pomocou ovládania, založeného na frekvenčnom meniči, tepelné čerpadlo umožňuje plynulú reguláciu vykurovacieho/chladiaceho výkonu v rozsahu cca 30 – 100%. Toto má množstvo ďalších výhod ...


  Technológia Desuperheater

  Desuperheater je zariadenie integrované v tepelnom čerpadle, určené pre efektívny ohrev teplej vody. Jedná sa o tepelný výmenník, odoberajúci energiu s vysokou teplotou na výstupe horúcich pár z kompresora. Táto tepelná energia je odvádzaná samotným hydraulickým okruhom do zásobníka TÚV.


  Partnerská sekce


  Po přihlášení se Vám zobrazí partnerská sekce vpravo nahoře. Pokud nemáte údaje pro přístup, kontaktujte nás na info@mastertherm.cz.

  Online ovládání tepelného čerpadla


  Uživatelské jméno je Váš email. V případě, že jste zapoměli svoje heslo, můžete si jej nechat vygenerovat a poslat na email zde.